• Pufa Sako Fotel + Podnóżek 896-01 UD434-364-01
  • Pufa Sako Fotel + Podnóżek 896-01 UD434-364-01
Pufa Sako Fotel + Podnóżek 896-01 UD434-364-01
  • Nowy

Pufa Sako Fotel + Podnóżek 896-01 XXXL UD434-364-01

215,20 zł
Oferowane przez nas worki Sako do siedzenia są wygodne i praktyczne. Fotel gwarantuje relaks i odprężenie po pracy oraz szkole.
Opis

Wygodne meble to bardzo ważny element wyposażenia w każdym domu oraz w ogrodzie. Dzięki nim poczujesz się komfortowo i odpoczniesz w zaciszu domowym lub na łonie natury. 

Nasz fotel Sako to solidny i wytrzymały puff, który idealnie dopasowuje się do ciała. Z jego pomocą zrelaksujesz się po ciężkim dniu w pracy czy szkoły a podnóżek dołączony do zestawu sprawi, że utoniesz w nim na całego.

Poszycie uszyte jest z najwyższej tkaniny poliestrowej, która odznacza się wysoką wytrzymałością. Tkanina jest wodoodporna i dobrze znosi zarówno niższe jak i te wyższe temperatury. Dzięki temu z puffy możesz korzystać również na zewnątrz, w ogrodzie, na tarasie lub gdziekolwiek tylko zechcesz.

Pufa worek wypełniona jest wysoce sprężystym i lekkim granulatem poliestyrenowym. Ten rodzaj siedziska jest bezpieczny dla naszego kręgosłupa. Co więcej, wpływa prozdrowotnie i rehabilitacyjne na obolałe mięśnie pleców. Worki Sako polecane są również kobietom w ciąży.

Zabrudzenia możesz usunąć za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego środka czyszczącego. Jeśli tekstylia nie są używane, należy je chronić przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu.

T28569
Kolor
Wielokolorowy
Skład
100% poliester
Wybielanie
Nie stosować bielenia / bez bielenia
Apretura
jednostronne poliuretanem.
Deseń/Wzór
Roślinny
Rozmiar
82x112 cm