• Obrus świąteczny na stół...
  • Obrus świąteczny na stół...
Obrus świąteczny na stół...
  • Nowy

Obrus świąteczny na stół 140x200 Śnieżynka 914-12-01 czerwony biały

43,00 zł
Polecamy Państwu unikalny obrus świąteczny Śnieżynka w kolorze czerwonym. Czerwień obrusu została idealnie połączona z białymi wzorami w kształcie śnieżynek tworząc unikalną i elegancką całość.
Opis
Polecamy wysokiej klasy czerwony obrus świąteczny ŚNIEŻYNKA zaprojektowany i przeznaczony specjalnie na czas Bożego Narodzenia . Czerwony obrus ozdabiają śnieżynki w klasycznym, białym kolorze. To połączenie doda uroku każdej zastawie stołowej, w sposób szczególny podkreślając wygląd szkła i jasnych elementów na stole.
To świetny wybór szczególnie na wigilijną kolację , na którą zazwyczaj wybieramy biały obrus. Ta kompozycja doda elegancji każdemu blatowi i zaskoczy wszystkich zasiadających przy rodzinnym stole. Obrus ŚNIEŻYNKA wyróżnia staranny sposób szycia, który przejawia się w najmniejszych szczegółach i detalach. Wytrzymałość, trwałość oraz przyjemną gładkość gwarantuje materiał wykonania, czyli 100-procentowy poliester. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom każdy znajdzie obrus pasujący na konkretny wymiar blatu. Czerwony obrus świąteczny ŚNIEŻYNKA to najlepszy pomysł na Bożonarodzeniowy prezent jaki możesz podarować bliskiej osobie.
Vipro Group
T26167
Skład
100% poliester
Wybielanie
Nie stosować bielenia / bez bielenia
Kolor
Wielokolorowy
Pranie
maksymalna temperatura prania 40 stopni C - proces normalny
Kurczliwość
ok. 3%
Gramatura
ok. 165g/m2 (+/-10g)
Suszenie
nie suszyć w suszarce bębnowej
Czyszczenie chemiczne
Nie czyścić chemicznie
Deseń/Wzór
Świąteczny
Prasowanie
Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110 stopni C
Wykończenie brzegów
Wypalane ultradźwiękami
Rozmiar
140x200 cm (+/- 5%)
Kolor wiodący
biały
Kolor tła
czerwony