Firany woalowe

Firany woalowe – przepuszczające światło i świeże powietrze
Zapewniamy wysokiej jakości firany woalowe , spośród których na pewno wybierzesz model odpowiedni dla siebie. Oferujemy je w różnych wymiarach, więc nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem ich do okna w salonie. Najważniejszą zaletę firan tego rodzaju stanowi to, że bardzo ładnie się prezentują. Poza tym są niezwykle wytrzymałe i odporne...

Zapewniamy wysokiej jakości firany woalowe, spośród których na pewno wybierzesz model odpowiedni dla siebie. Oferujemy je w różnych wymiarach, więc nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem ich do okna w salonie. Najważniejszą zaletę firan tego rodzaju stanowi to, że bardzo ładnie się prezentują. Poza tym są niezwykle wytrzymałe i odporne na wiele uszkodzeń. W sprzedaży mamy firany na taśmie, a także na przelotach. Ich wybór zależy od Ciebie. Kieruj się głównie własnymi preferencjami, ale warto dopasować również tkaninę do wystroju wnętrza. Dzięki temu stworzysz spójną i tym samym piękną aranżację.

Czy firany z woalu przepuszczają światło?

Niektórzy obawiają się o to, że firany wykonane z woalu nie przepuszczają światła. Nie jest to prawda! Te modele jak najbardziej pozwalają na przepływ promieni słonecznych oraz świeżego powietrza. Nie musisz się więc obawiać, że zaciemnią pomieszczenie. Sprawdzają się doskonale do wnętrz, na których odpowiednim oświetleniu Ci zależy.

Ponadto firany z woalu zapewniają prywatność, dzięki nim możliwe jest skuteczne ukrycie się przed sąsiadami. Wykonane są bowiem z mięsistego materiału, który jednak nie blokuje wpadania do wnętrza światła czy powietrza. Utrudniony jest jedynie widok do środka domu. Z tego powodu firany woalowe doskonale sprawdzają się do pomieszczeń, które mają okna od drogi. Aby nie narażać się na ciekawe spojrzenia przechodniów, warto zabezpieczyć się za pomocą eleganckiej tkaniny.

Jak dbać o firany woalowe?

Aby przez długi czas cieszyć się pięknym wyglądem i dobrym stanem firan woalowych, należy je regularnie prać. Tkanina jest bardzo delikatna, w związku z czym należy uważać podczas jej czyszczenia. Jak najbardziej można ją włożyć do pralki, ale pamiętaj, by ustawić niski program. Firany z woalu nie powinny być prane w temperaturze powyżej 30℃, ponieważ mogłoby to doprowadzić do ich nieodwracalnego uszkodzenia. Po odświeżeniu materiału należy go od razu rozwiesić na oknie. Ta tkanina nie wymaga bowiem prasowania, zawiera naturalne gniecenia i sama odpowiednio się układa, tworząc piękną dekorację. Liczne zalety firan woalowych sprawiają, że tak wiele osób decyduje się na ich zakup.


Aktywne filtry


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Filtruj według