Zasłony na przelotkach

Zasłony na przelotkach – bardzo ładne oraz eleganckie zasłony
Wśród naszych klientów dużym zainteresowaniem cieszą się zasłony na przelotkach . Bardzo ładnie się one prezentują, są wytrzymałe i solidnie wykonane. Sprawdzają się przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach, ale pasują również do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Do najważniejszych zalet zasłon na przelotkach zalicza się łatwość...

Wśród naszych klientów dużym zainteresowaniem cieszą się zasłony na przelotkach. Bardzo ładnie się one prezentują, są wytrzymałe i solidnie wykonane. Sprawdzają się przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach, ale pasują również do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym. Do najważniejszych zalet zasłon na przelotkach zalicza się łatwość zakładania oraz zdejmowania, a także łatwość czyszczenia. Przelotek nie trzeba bowiem wyciągać z zasłon, co pozwala zaoszczędzić czas i jest bardzo wygodne.

Jak powiesić zasłony na przelotkach?

Jeśli decydujesz się na zasłony na przelotkach, musisz wiedzieć, że powinny być wykonane z odpowiedniego materiału. Świetnie sprawdzają się m.in. zasłony welurowe, znane również jako zaciemniające. Aby prezentowały się one ładnie i elegancko, należy je odpowiednio założyć. W tym celu wystarczy ściągnąć drążek karnisza ze wsporników, następnie nasunąć na niego zasłonę, po czym ponownie umieścić drążek na swoim miejscu.


Aktywne filtry


Pokazano 1-20 z 79 pozycji

Filtruj według

Filtruj według

Cena

  • 34,00 zł - 80,00 zł