Zasłony na żabki

Zasłony na żabki – układanie eleganckich zasłon ta taśmie
Zasłony na żabki są znane od wielu lat, ale nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Cały czas można je znaleźć w wielu domach i sporo osób ciągle decyduje się na ich zakup. Mają bowiem swój urok, bardzo ładnie się prezentują, w związku z czym pięknie wyglądają w salonie, gdzie przyjmowani są goście. Największą zaletę tego sposobu mocowania...

Zasłony na żabki są znane od wielu lat, ale nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Cały czas można je znaleźć w wielu domach i sporo osób ciągle decyduje się na ich zakup. Mają bowiem swój urok, bardzo ładnie się prezentują, w związku z czym pięknie wyglądają w salonie, gdzie przyjmowani są goście. Największą zaletę tego sposobu mocowania stanowi to, że tkaninę wystarczy podłożyć u góry i nie ma konieczności jej wcześniejszego przygotowywania. W naszej ofercie znajdziesz również zasłony na przelotkach.

Jak ładnie ułożyć zasłony na taśmie?

Zasłony na taśmie pięknie się prezentują, ale ich zakładanie wcale nie jest takie proste. Aby ładnie wyglądały, trzeba im poświęcić czas. Najpopularniejsze jest ich układanie w fałdy. W tym celu trzeba odpowiednio zamocować żabki, a także wysuwającą się tkaninę. Nie zawsze jest to proste, niekiedy ta czynność wymagają cierpliwości, ale efekty naprawdę zachwycają. Szczególnie duże wrażenie robi taśma marszcząca, wygląda ona efektownie i od razu zwraca na siebie uwagę. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na jej wykorzystywanie w swoich domach czy mieszkaniach.

Gdzie pasują zasłony na taśmie?

Zasłony na taśmie tworzą estetyczną dekorację okienną. Bardzo często są wykorzystywane w domach i mieszkaniach. Za ich pomocą możliwe jest odmienienie niemalże każdego pomieszczenia. Zazwyczaj są wieszane w salonach, ale często spotyka się je także w sypialniach, pokojach dziecięcych i wielu innych wnętrzach. Wysoka jakość tych zasłon, a także ich piękny wygląd sprawiają, że zasłony na taśmie są chętnie wykorzystywane również w firmach. Zdobią biura i gabinety, sale konferencyjne oraz inne pomieszczenia, w których są przyjmowani klienci i goście.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu pięknej dekoracji okiennej w łatwy i szybki sposób, polecamy zastosowanie zasłon na taśmie. Dostępne są w różnych kolorach, w związku z czym na pewno każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie i danego wnętrza. Do przestrzeni biurowych polecamy tkaniny w jasnych odcieniach, mogą być jednolite lub zdobione delikatnymi wzorami. Z pewnością wprowadzą one niepowtarzalny klimat i ocieplą atmosferę.


Aktywne filtry


Pokazano 1-20 z 93 pozycji

Filtruj według

Filtruj według

Cena

  • 71,00 zł - 72,00 zł