Wodoodporne ochraniacze na materac

Wodoodporne ochraniacze na materac – nieprzemakalne produkty
W naszym asortymencie znajdziesz wodoodporne ochraniacze na materac . Ich wykonanie sprawia, że nie przepuszczają żadnych płynów, ale jednocześnie umożliwiają przepływ powietrza, co zapewnia właściwą cyrkulację. Do produkcji tych ochraniaczy wykorzystuje się bowiem odpowiednie, bezpieczne materiały paroprzepuszczalne, wyróżniające się...

W naszym asortymencie znajdziesz wodoodporne ochraniacze na materac. Ich wykonanie sprawia, że nie przepuszczają żadnych płynów, ale jednocześnie umożliwiają przepływ powietrza, co zapewnia właściwą cyrkulację. Do produkcji tych ochraniaczy wykorzystuje się bowiem odpowiednie, bezpieczne materiały paroprzepuszczalne, wyróżniające się najwyższą jakością. Dzięki temu produkty są bardzo trwałe i mogą być wykorzystywane przez długi czas. Zastosowana w ich przypadku specjalna powłoka chroni materac przed różnymi płynami, co pozwala zachować go w czystości. Nie musisz się również obawiać, że wodoodporne ochraniacze wpłyną negatywnie na wygląd łóżka – w żaden sposób nie zaburzają estetyki mebla.

Zalety nieprzemakalnych ochraniaczy na materac

Nieprzemakalne ochraniacze zabezpieczają materac przed zalaniem. Ułatwiają jego utrzymanie w czystości, co sprawdza się głównie w przypadku małych dzieci czy zwierząt. Nierzadko się zdarza, że maluchy rozlewają coś przed spaniem lub nie trzymają moczu podczas snu. Na szczęście dzięki specjalnemu ochraniaczowi materac nie ulegnie uszkodzeniu, bo zostanie odpowiednio zabezpieczony przed kwasem moczowym.

Podobnie jak prześcieradła wodoodporne, ochraniacze są odporne na wilgoć. Poleca się je nie tylko do łóżek maluchów, ale również osób starszych, nietrzymających moczu. Warto je stosować także w momencie spożywania posiłków czy picia napojów w łóżku. W razie małego wypadku materac pozostanie w nienaruszonym stanie.

Czy wodoodporne ochraniacze na materac są stosowane tylko w domach?

Wodoodporne ochraniacze na materac świetnie sprawdzają się w domach i mieszkaniach, gdzie przebywają małe dzieci lub zwierzęta, ale nie tylko. Jak wspomnieliśmy, warto je stosować również w przypadku osób starszych, którym zdarza się nie trzymać moczu. Z tego powodu produkty tego rodzaju często odnajdują zastosowanie w szpitalach, hospicjach oraz domach opieki dla seniorów. Dobrym pomysłem jest położenie nieprzemakalnych ochraniaczy na materac używany przez osoby unieruchomione na długi czas lub na zawsze w łóżku. Oprócz tego poleca się je dla pacjentów po różnych zabiegach pooperacyjnych, złamaniach czy ciężkich chorobach.


Aktywne filtry


Pokazano 1-11 z 11 pozycji