Prześcieradła z Gumką

Prześcieradła z gumką 160x200 i 200x220 – wybór odpowiedniego
Prześcieradło z gumką 160x200 jest bardzo uniwersalne, ponieważ taki rozmiar łóżka najczęściej wybierają pary. Są to typowe wymiary łóżka małżeńskiego, nic więc dziwnego, że takie prześcieradła cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapewniają one bowiem odpowiednią ilość miejsca dla dwóch osób, a jednocześnie nie są zbyt duże, w związku z czym...

Prześcieradło z gumką 160x200 jest bardzo uniwersalne, ponieważ taki rozmiar łóżka najczęściej wybierają pary. Są to typowe wymiary łóżka małżeńskiego, nic więc dziwnego, że takie prześcieradła cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapewniają one bowiem odpowiednią ilość miejsca dla dwóch osób, a jednocześnie nie są zbyt duże, w związku z czym nie zajmują sporo przestrzeni w sypialni. Prześcieradło zawsze powinno być dopasowane do łóżka, ale jeśli dopiero szukasz odpowiedniego mebla, zastanów się nad rozmiarem 160x200 cm.

Prześcieradło z gumką 200x220

Nieco mniejszym, ale nadal dużym zainteresowaniem cieszą się prześcieradła z gumką 200x220 – sprawdzają się one doskonale dla wysokich osób. Poza tym są chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi. W takim przypadku mniejsze wymiary mogą być niewystarczające. Jeśli maluchy śpią z Wami lub często do Was dołączają w trakcie nocy, zastanówcie się nad zakupem większego łóżka i dopasowaniem do niego prześcieradła z gumką 200x220 cm.


Aktywne filtry


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Filtruj według