Prześcieradła jersey

Prześcieradła jersey: wytrzymałe, ładne oraz miłe w dotyku
W naszej ofercie znajdziesz prześcieradła jersey , ich specyficzne wykonanie sprawia, że są bardzo rozciągliwe. Wyposażenie ich w gumkę ułatwia idealne dopasowanie produktu do materaca. Takie modele nie zsuwają się podczas snu, co zdecydowanie wpływa na komfort wypoczynku. Podczas produkcji tych prześcieradeł zwraca się uwagę na to, by...

W naszej ofercie znajdziesz prześcieradła jersey, ich specyficzne wykonanie sprawia, że są bardzo rozciągliwe. Wyposażenie ich w gumkę ułatwia idealne dopasowanie produktu do materaca. Takie modele nie zsuwają się podczas snu, co zdecydowanie wpływa na komfort wypoczynku. Podczas produkcji tych prześcieradeł zwraca się uwagę na to, by pasowały do większości materacy dostępnych na rynku. Nie powinieneś mieć więc problemu z doborem prześcieradła jersey. Materiał jest bardzo miły w dotyku i pięknie się prezentuje.

Dlaczego warto wybrać prześcieradła jersey?

Prześcieradła jersey cechuje wysoka jakość wykonania, podczas ich produkcji stosuje się wyłącznie sprawdzone materiały, w związku z czym produkty przez długi czas zachowują swój piękny wygląd. Nawet po częstym praniu nie tracą swojego koloru, a co więcej – nie farbują, jest to na pewno bardzo ważne dla każdego klienta. Prześcieradła jersey, podobnie jak prześcieradła frotte z gumką, są miłe w dotyku. Nie trzeba ich prasować, co pozwala zaoszczędzić czas.


Aktywne filtry


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Filtruj według